توپ را به دروازه

بررسی عملکرد عابدزاده | تک به تک فوق العاده‌ای ...

2021-11-7 · او 16 بار توپ را به میانه میدان رساند که 8 بار آن به مقصد رسید. دروازه‌بان کشورمان دقت پاس 65 درصدی را نیز به ثبت رساند و از 23 پاس تنها توانست 15 پاس را به یارانش ارسال کند.

جزئیات بیشتر

سرآسیایی: داور پنالتی ما را نگرفت و همان توپ ...

2021-11-7 · سرآسیایی: داور پنالتی ما را نگرفت و همان توپ وارد دروازه ما شد. دستیار امیر قلعه نویی می‌گوید داور این دیدار یک خطای پنالتی را به نفع گل گهر نگرفته و همان توپ در بازگشت تبدیل به گل پرسپولیس شده ...

جزئیات بیشتر

وینیسیوس جونیور مارادونا؛ اگر آن توپ گل می‌شد ...

2021-11-7 · وینیسیوس یکی پس از دیگری با سرعت و تکنیک بالایش مدافعان را پشت سر گذاشت و در مصاف تک به تک با دروازه بان، توپ را از او نیز عبور داد ولی روی خط، مدافع رایو حضور داشت و مانع ورود توپ شد تا حرکت ...

جزئیات بیشتر

تک به تک خراب‌کردن دست که خشم هواداران ...

2021-10-24 · به گزارش فوتبالی، اما هواداران بارسلونا روی یک صحنه بسیار عصبانی شدند چرا که آبی و اناری پوشان تا یک قدمی باز کردن دروازه رئال مادرید پیش رفتند اما ضربه عجیبی که بازیکن بارسلونا به توپ زد، این موقعیت را سوزاند و باعث شد ...

جزئیات بیشتر

سپاهان اصفهان بر مس رفسنجان غلبه کرد

توپ را به تیر دروازه زد و در ادامه شاهین توکلی مدافع مس توپ را به تیر دروازه خودی کوبید. پایان نیمه نخست بدون گل نبود چرا که امید نورافکن با فراری به موقع به داخل محوطه جریمه ارسال بلند ...

جزئیات بیشتر

پورتو با نقشه طارمی دروازه بیرانوند را به توپ ...

2021-10-31 · پورتو با نقشه طارمی دروازه بیرانوند را به توپ بست! تیم فوتبال پورتو برنده رویارویی تیم‌های لژیونرهای ایرانی در لیگ برتر پرتغال شد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ دیدار تیم‌های پورتو و ...

جزئیات بیشتر

پنچ قانون فوتبال که احتمالا نمی‌دانید

2018-11-26 · به خصوص وقتی یک تیم با اختلاف کم از حریف جلوتر است و دروازه‎بان برای وقت‎کشی توپ را نگه می‌دارند.

جزئیات بیشتر

طارمی در نقش مدافع کره‌ای!/ گلایه سردار به ...

دروازه‌بان تیم ملی در حالی که پا به توپ بود و سون را در یک متری خود می‌دید، به جای شوت زدن توپ، سعی در دریبل این بازیکن و پاس دادن داشت که در این کار هم موفق بود اما این کار او با تعجب اندک حاضران در ورزشگاه همراه شد.

جزئیات بیشتر

راهنمای انتخاب بهترین دروازه‌بان‌های FIFA 21 ...

برای مثال اگر دوست ندارید در یک ریباند دروازه‌بانتان به آسانی توپ را لو بدهد و خطرساز شود، دروازه‌بانی را بگزینید که قابلیت کنترل توپ (Handling) بالایی داشته باشد و بتواند توپ را با اقتدار جمع کند.

جزئیات بیشتر

شکست یک نیمه‌ای ایران با دفاع فشرده لبنان و یک ...

2021-11-11 · جهانبخش در دقیقه ۲۸ شوت محکمی را به سمت دروازه لبنان زد و دروازه بان این تیم توپ را راهی کرنر کرد. در شرایطی لبنان در این نیمه حتی یک موقعیت گلزنی هم نداشت، به یکباره و روی اتفاقی عجیب و غافلگیری موفق شد به گل برسد.

جزئیات بیشتر

انتخابی جام جهانی 2022| تداوم صدرنشینی ایران / تیر ...

2021-10-12 · آن هم در حالیکه دوبار توپ را به تیرک دروازه کره زد و درواقع کره‌ای ها با خوش شانسی بازنده نشدند و به کمک تیر دروازه نوار بردهای تیم ملی کشورمان را قطع کردند. تیم ملی با این تساوی 10 ...

جزئیات بیشتر

درخشش یامگا استقلال را شش امتیازی کرد

2021-10-26 · خرید جدید استقلالی ها با کنترل توپ و چرخش مدافعان ذوب آهن، در حالیکه در ابتدا پشت به دروازه بود، با ضربه ای زمینی و دقیق توپ را به گوشه دروازه ذوب آهن فرستاد و گل نخست خودش را برای استقلال به ثمر رساند.

جزئیات بیشتر

مشرق

البته در ریباند توپ دوباره رمسدیل توپ را از واردی گرفت تا یک دبل واکنش فوق العاده را به اجرا گذارد. سیو دروازه‌بان آرسنال در فضای مجازی به شدت با واکنش روبه‌رو شد و باعث شد تا حتی فیفا نیز از آن تعریف کند.

جزئیات بیشتر

ببینید| تیر دروازه مانع از دو سوپرگل عزت اللهی و ...

بازیکنان تیم ملی کشورمان در دیدار با کره جنوبی به غیر از گل زیبای علیرضا جهانبخش در دو صحنه توپ را به تیر دروازه کره‌ای‌ها کوبیدند که اگر تبدیل به گل می‌شدند شاهد سوپر گل‌های استثنایی بودیم.

جزئیات بیشتر

سرآسیایی: داور پنالتی ما را نگرفت و همان توپ ...

2021-11-7 · دستیار امیر قلعه نویی می‌گوید داور این دیدار یک خطای پنالتی را به نفع گل گهر نگرفته و همان توپ در بازگشت تبدیل به گل پرسپولیس شده است.

جزئیات بیشتر

پرسپولیس طلسم فولاد را شکست

2021-10-22 · گل نخست پرسپولیس: در ادامه در دقیقه ۶۱، روی یک ضربه کرنر مهدی شیری توپ را به روی دروازه فولاد ارسال کرد و رضا اسدی با ضربه سر دروازه فولاد را باز کرد.

جزئیات بیشتر

رئال مادرید 2-1 رایو وایکانو؛ بردهای ایتالیایی ...

2021-11-7 · دقیقه ''41 شوت وینیسیوس را دروازه بان ناقص دفع کرد و بنزما به شکل عجیبی از چند قدمی و با ضربه سر توپ را به بیرون زد. نیمه اول با برتری 2-0 میزبان و مالکیت 63% توپ برای این تیم به پایان رسید

جزئیات بیشتر

سیو های حرفه ای توپ روی خط توسط دروازه بان ها

 · سیو های حرفه ای توپ روی خط توسط دروازه بان ها. 2,425. فکر برتر 16.9 هزار دنبال‌ کننده. 2,425 بازدید. دانلود ویدیو. با کیفیت 144p. با کیفیت 240p. با کیفیت 360p. با کیفیت 480p.

جزئیات بیشتر

حکم عجیب از فدراسیون فوتبال /توپ جمع‌کن ...

2021-10-14 · در حالی که به نظر می‌رسید کمیته انضباطی در آن مقطع دروازه بان پرسپولیس را بابت توهین به مردم تبریز با محرومیت سنگین مواجه سازد، در عین ناباوری امروز با صدور حکمی توپ جمع کن ورزشگاه 4 جلسه محروم کرد.

جزئیات بیشتر

از جهنم به بهشت، کامبک ایران مقابل لبنان در وقت ...

2021-11-11 · گل: در دقیقه ۳۷، ارسال توپ به روی دروازه با سهل‌انگاری خط دفاعی ایران و به خصوص بیرانوند با تصور اینکه به بیرون رفته، به سعد رسید و این بازیکن هم به راحتی توپ را وارد دروازه ایران کرد.

جزئیات بیشتر

واکنش فیفا و اشمایکل به سوپرواکنش دروازه‌بان ...

البته در ریباند توپ دوباره رمسدیل توپ را از واردی گرفت تا یک دبل واکنش فوق العاده را به اجرا گذارد. سیو دروازه‌بان آرسنال در فضای مجازی به شدت با واکنش روبه‌رو شد و باعث شد تا حتی فیفا نیز از آن تعریف کند.

جزئیات بیشتر

لیگ برتر فوتبال|‌ شکست تکراری پرسپولیس مقابل ...

دقیقه 47: ارسال توپ به محوطه جریمه پرسپولیس می‌رفت تا موقعیت خطرناکی ایجاد کند، اما حامد لک توپ را به کرنر ...

جزئیات بیشتر

ایران 1-1 کره جنوبی / تیر دروازه و ورزشگاه خالی ...

2021-11-11 · دقیقه 5 / ایران کنترل توپ و میدان را در اختیار گرفت و به دروازه کره نزدیک شد منتها ارسال روی دروازه را بازیکن کره برگشت داد. دقیقه 1 / شوت هوانگ اوی جو از زاویه بسته به تور بیرونی دروازه برخورد کرد.

جزئیات بیشتر

هفته اول لیگ برتر| استقلال فصل را با برد هوادار ...

2021-10-20 · ضربه کرنر استقلال را این مرتبه دروازه‌بان با مشت دور کرد و توپ برگشتی به حسین زاده رسید و شوت این بازیکن از پشت محوطه جریمه را بازهم دروازه بان هوادار راهی کرنر کرد.

جزئیات بیشتر

هفته دوم لیگ برتر| زور نساجی به شاگردان گل ...

2021-10-27 · شاگردان الهامی در دقایق باقی مانده تمام تلاش خود را کردند که به دروازه پرسپولیس نزدیک شوند، اما مدافعان پرسپولیس با تمرکز بالا توپ‌ها را دفع کردند تا بازی با نتیجه 2 بر یک خاتمه پیدا کند.

جزئیات بیشتر

تمرین برای جاگیری مناسب درون دروازه

تمرین 4: - دروازه ­بان درون دروازه مي­ ايستد. - بازيكنان در داخل كانال علامتگذاري شده قرار مي­ گيرند. - آن­ها به يكديگر توپ را پاس مي­دهند و جابجا مي­ شوند. - دروازه­ بان با توجه به موقعيت توپ ...

جزئیات بیشتر